Inżynier budowy – budowa domków szkieletowych

Wynagrodzenie:

10 000 zł netto

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenie techniczne budowlane

– uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń lub w trakcie ich wykonywania

– doświadczenia zawodowego

– umiejętność pracowania w grupie

– dyspozycyjności

– możliwość pracowania po za miejscem zamieszkania (praca na wyjeździe)

– prawo jazdy kat. B

– znajomość obsługi pakietu MS Office

– podstawowa znajomość przepisów administracyjnych

Zakres obowiązków:

– bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu dokumentację techniczną i harmonogramy

– bezpośredni nadzór nad podwykonawcami

– koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń

– bieżące raportowanie o przebiegu prac

– analiza dokumentacji projektowej

– pozyskiwanie ofert na materiały i usługi

– udział w procesie poszukiwania Podwykonawców oraz porównywanie ofert

– przygotowanie dokumentacji podwykonawczej

– prowadzenie koordynacji na budowach

Oferujemy:

– możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę lub na podstawie własnej działalności

– ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

– umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność

– duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

– możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych

ZONE ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

z siedzibą w 26-300 Opoczno, ul. Piotrkowska 61A ,wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000847213, posługujący(ą) się numerem NIP: 7681843854

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.